< Back

More >

В Україні попит на продакт-менеджерів менший, але він є. Щотижня на HeadHunter публікується близько one thousand вакансій продакт-менеджера. Ви погоджуватимете з СЕО та стейкхолдерами своє бачення продукту.

де шукати роботу продакт менеджеру

Щоб роботодавець зрозумів, що ви вмієте робити, необхідно правильно оформити проекти в портфоліо. Подібний поділ не означає, що продакт-аналітик займатиметься product manager вакансии лише метриками, а продакт-технар лише технічною стороною. Кожен продакт-менеджер аналізуватиме метрики, взаємодіятиме з розробниками та проводитиме кастдеви.

Середня Зарплата Продакт-менеджера

Одним з ключових обов’язків продакт менеджера є розробка стратегії розвитку продукту. Необхідно вміти скласти Roadmap – план розвитку продукту, який включає в себе стратегічні кроки та завдання для досягнення успіху. Також,  визначається OKR – конкретні цілі та результати, які потрібно досягти. Також, продакт менеджер виконує аналіз конкуренції і встановлює пріоритети. Необхідно знати, що пропонують інші компанії на ринку, як вони задовольняють потреби користувачів і як зайняти своє місце серед них.

де шукати роботу продакт менеджеру

Якщо ми не були впевнені в кандидаті на сто відсотків, ми припиняли процес. Для нас кожна нова людина у команді це комітмент. Головна причина це відсутність досвіду у масштабному наймі. Ми вчились робити якісний скрінінг CV, методом спроб і помилок вчились бачити у кандидатах продуктове мислення, ітп.

Знайомство З Командою

Продакт менеджер повинен мати лідерські якості, щоб стимулювати свою команду до досягнення спільних цілей. Ми розібралися, які навички мають бути у продакт-менеджера та куди зростати далі. Поговоримо про те, який досвід допоможе швидше увійти до професії. Кар’єрний шлях продакт-менеджера відрізняється від шляху маркетолога чи програміста.

Ви будете складати User Stories та Acceptance Criteria. Вам потрібно вміти оцінювати обсяг та динаміку зростання ринку. Це необхідно, щоб розробити реалістичну Go To Market Strategy.

Переваги Та Недоліки В Роботі Продакт-менеджера

Ви складатимете UX-схему екранів програми, разом з дизайнером працювати над UI, збиратиме робочий прототип і проводитиме Usability-тестування. У статті Unit-економіка додатку ми розглядаємо взаємозв’язки між метриками та даємо поради щодо їх оптимізації. Для цього потрібно буде давати конкретні завдання та відслідковувати результат. Визначення цих умінь є одним з найважливіших кроків, адже увесь подальший процес рекрутменту буде спрямований саме на їх перевірку. Бізнес-аналітик займається розробкою стратегії розвитку бізнесу. Він знаходить і вирішує проблеми, тим самим роблячи проєкт успішним і затребуваним.

  • Одним з ключових обов’язків продакт менеджера є розробка стратегії розвитку продукту.
  • Вийшло скласти реалістичний список фічів для першої версії.
  • Для цього потрібно буде давати конкретні завдання та відслідковувати результат.
  • Якщо ви не любите планувати все наперед і не вмієте бачити глобальну картину, краще відмовитись від роботи продактом.
  • Третя причина полягає в тому, що ми не готові йти на компроміси.

Разом з маркетологом Джек продумав вінбординг користувача, що залучає, і дав дизайнеру завдання на створення нових екранів. Джек провів коридорне тестування, склав документацію на додавання нових екранів. Друга причина це специфіка Українського ринку. У нас багато людей з досвідом у проджект менеджменті, але це не зовсім те, що шукали ми. Кандидат має зробити вайрфрейм фічі у вже готовому продукті. Ми розповідаємо про саму фічу, екрани, які треба підготувати, і вказуємо, на що звернути увагу.

Менеджер З Продажу Нерухомості, Рієлтор (з Навчанням)

У кінці зустрічі ми залишаємо 10–15 хвилин на запитання до нас. Ідея в тому, щоб зробити інтерв’ю корисним не тільки для компанії, а й для кандидата. Продакт-менеджер – це свого роду підприємець, який втілює свої ідеї в життя. Він може використовувати свій досвід і знання для запуску свого власного бізнесу.

де шукати роботу продакт менеджеру

Взаємодіє з розробниками та відповідає за технічну частину товару. Такі продукти потрібні у складних B2B продуктах, наприклад Google, Oracle, IBM. У стартапах продакт-менеджерів чекають швидке кар’єрне зростання, багато свободи та велика зона відповідальності.

Молодший Продакт-менеджер Категорії “взуття Ігрові Види Спорту”

Якщо у вашій компанії потрібен продакт, то чому б вам не стати ним? Найчастіше компанії так і закривають ці посади – готують фахівців із суміжної сфери. https://wizardsdev.com/ Якщо вишки немає, як і досвіду в ІТ, освіта у виші буде не зайвою. Можна отримати диплом у сфері маркетингу, менеджменту або сучасних технологій.

де шукати роботу продакт менеджеру

Head of Product відповідає за окремий продукт, наприклад, за соціальну мережу. Про переваги та недоліки кожного варіанту читайте у нашій статті про типи IT-компаній. Ця інформація допоможе вибрати відповідну компанію залежно від ваших цілей.

Ми зібрали вам статистику, скільки заробляють продакт-менеджери в різних країнах. Якщо тут немає вашої улюбленої країни, виберіть її на Glassdoor. Тепер ви знаєте, які навички мають бути у продакт-менеджера. У наступному блоці ми розповімо, скільки може заробляти продукт і в яких компаніях працювати. Продакт-менеджер – це людина, яка відповідає за кожен аспект продукту під час запуску та після релізу. У цьому йому допомагають розробники, маркетологи, аналітики, дизайнери та тестувальники.

< Back

More >